متخصصین مرکز خدمات سامسونگ

اعضای شرکت

اعضای ما شامل 3 تکنسین تلویزیون و 1 تکنسین صوتی می‌باشد.

بابک خانی کد کاربری 1

تکنسین تعمیر

محل قرار گیری توضیحات تکنسین محل قرار گیری توضیحات تکنسین محل قرار گیری توضیحات تکنسین محل قرار گیری توضیحات تکنسین

ابوالفضل مؤید کد کاربری 4

تکنسین تعمیر

محل قرار گیری توضیحات تکنسین محل قرار گیری توضیحات تکنسین محل قرار گیری توضیحات تکنسین محل قرار گیری توضیحات تکنسین

امیرجعفری کد کاربری 3

تکنسین تعمیر

محل قرار گیری توضیحات تکنسین محل قرار گیری توضیحات تکنسین محل قرار گیری توضیحات تکنسین محل قرار گیری توضیحات تکنسین

درباره ما

درباره مرکز خدمات سامسونگ

مرکز خدمات سامسونگ فعالیت رسمی خود را به عنوان مرکز خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ از سال 1375 آغاز نموده است. این مجموعه با پشتیبانی بیش از 25 سال تجربه سعی نموده که بهترین، سریعترین و ارزانترین خدمات را به همشهریان خود ارائه دهد. خدمات این مجموعه شامل تعمیرات تلویزیون و دیگر محصولات صوتی و تصویری برند سامسونگ مانند سینما خانگی می باشد.

از مهم ترین ویژگی های مرکز خدمات سامسونگ می توان به استفاده از قطعات اورجینال، گارانتی خدمات و همچنین ارائه خدمات تعمیر در محل در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت اشاره کرد. مرکز خدمات سامسونگ با هدف تبدیل شدن به یکی از با اخلاق ترین شرکت های ایران، ضمن پرداختن به مدیریت شفاف و منصفانه شرکتی، به آموزش کارمندان خود و به کار گرفتن سیستم های نظارتی ادامه می دهد.

چرا مرکز خدمات سامسونگ؟

  • متخصصین با تجربه: تکنسین های مرکز خدمات سامسونگ دارای چندین سال تجربه در حوزه تعمیرات محصولات سامسونگ می باشند. همگی در آکادمی سامسونگ دوره تخصصی را گذرانده اند و دارای مدرک آکادمی سامسونگ می باشند.
  • گارانتی خدمات شش ماهه: مرکز خدمات سامسونگ تحت گارانتی شرکت سام سرویس فعالیت خود را آغاز نموده است و بر خلاف دیگر شرکت های واسطه، نمایندگی رسمی مجموعه سام سرویس می باشد. بنابراین مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی تا 180 روز بر عهده می گیرد.
  • اولویت با تعمیر قطعات: با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.
  • سرعت در ارائه خدمات: ارائه تمامی خدمات مرکز خدمات سامسونگ در همان روز فراهم شده و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات لازمه را ارائه می دهد.
  • هزینه های منصفانه: تمامی هزینه های دریافتی از شما مشتریان عزیز منصفانه و مطابق با نرخ مصوب اتحادیه صنف تولید کنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تهران می باشد. محدوده قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام می گردد و تمامی هزینه ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

نحوه بهره مندی از خدمات ما

2.

در نظر داشته باشید که پس از تماس جهت عیب یابی و تعمیر تلویزیون راهنمایی خواهید شد و در صورت نیاز تکنیسن به محل مورد نظر شما اعزام می شود.

1.

در ابتدا با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و مشکل تلویزیون خود را با متخصصین ما در میان بگذارید.

4.

تمامی خدماتی که توسط تکنسین صورت می پذیرد دارای گارانتی 6 ماهه می باشد.

3.

در صورت درخواست شما برای اعزام، نام تکنسین و کد اشتراک وی به تلفن همراه شما پیامک می شود.